منشور اخلاقی شرکت پخش هجرت

 

اكنون كه توفيق يافته ايم تا در راستاي رسالت اصلي سازمان كه «توزیع دارو، تجهیزات پزشکی، مکملهای غذایی و محصولات بهداشتی» است تلاش كنيم، با توکل به خداوند متعال هم پيمان مي شويم كه:

 

  •  با حضور به موقع و اثربخش در محل كار و با حفظ ادب، خوشرویي، متانت و آراستگي وضع ظاهري، با آرامش كامل با همكاران و مشتریان برخورد نماییم.
  •  همواره در جهت تسريع ارایۀ خدمات با کیفیت به مشتریان كوشا باشيم و با رعايت عدالت، انصاف، رازداري و توجه به قوانين و مقررات و به دور از تبعیض، به ایشان خدمت نماییم.
  • با ايجاد فضاي مناسب اداري و رعايت سلسله مراتب، احساس مسؤوليت و وفاداري نسبت به سازمان، قوانين و ضوابط اداري را ارج گذاريم و در جهت حفظ و نگهداري اموال عمومي دلسوزانه تلاش نماییم و از اسراف و مصرف بيهوده منابع جلوگيري كنيم.
  • با محور قراردادن «ارتقاي مداوم كيفيت» و انجام امور به صورت مشاركتي و گروهي، نيازهاي در حال تغيير مشتريان را شناسائي نموده و در جهت برآوردن آنها و تحقق اهداف سازمان كوشا باشيم.
  • خلاقيت، نوآوري و انگيزه هاي مثبت كاري را در خود و همكارانمان تقويت نموده، با نشاط باشيم و به ديگران نيز شادي ببخشيم.
  • همواره در جهت تعادل بین زندگی شغلی و خانوادگی خود و همکارانمان تلاش نموده و برای پیشرفت یکدیگر گام برداریم.

 
مسعود بهرامی نوید
مدير عامل و عضو هیئت مدیره

 

ماموریت پخش هجرت

ابعاد مختلف ماموریت پخش هجرت عبارتند از :

مشتريان
مشتریان ما داروخانه ها و مراکز درمانی هستند.

خدمات یا محصولات قابل ارائه
ما متعهدیم به پخش دارو، تجهیزات پزشکی، مکملهای غذایی و محصولات بهداشتی، در زمان و مکان مناسب، با کیفیت مطلوب و به میزان مورد نظر مشتری

بازار هدف
ما در محدوده جغرافیایی داخل كشور به مشتریانمان ارائه خدمات می نمائیم.

ویژگی ممتاز نسبت به رقبا
ما مفتخريم به برخورداري از مزيت هاي قابل اتكايي از قبيل؛ نام تجاری معتبر، جایگاه مناسب در بین شرکتهای پخش، وابستگی به هلدینگ سازمان تامین اجتماعی، تعصب سازمانی همکاران و حاکمیت خرد جمعی.

دیدگاه کلان سازمانی نسبت به کارکنان
ما همکارانمان را ارزشمندترین سرمایه و دارایی سازمانی دانسته و براین باوریم که رشد و تعالی پخش هجرت وابسته به ارتقاء سطح کمی و کیفی نیروی انسانی آن است.

فناوریهای مورد استفاده
با تاکید بر دانش نوین مدیریت زنجیره تامین (SCM) و با اعتقاد به یکپارچگی جریانهای فیزیکی، اطلاعاتی و نقدی، استفاده از رویکردهایی چون نرم افزار جامع برنامه ریزی منابع بنگاه، روشهای سفارشگیری مکانیزه، بسته بندی سفارش، ردیابی ماهواره ای و زنجیره سرد کامل را سرلوحه فعالیت خود قرار داده ایم.

فلسفه وجودی سازمان
ما سازمانی انتفاعی هستیم و در زنجیره تامین دارو، نقش حلقه واسط میان تامین کنندگان (خصوصا سهامداران) و داروخانه ها/ مراکز درمانی را بازی می کنیم.

رویکرد سازمان نسبت به رشد و سودآوری
ما با رویکرد ایجاد ارزش بلندمدت برای ذینفعان، بر ابعاد زیر تاکید داریم: الف- استراتژی رشد - تقویت ارزش مشتری - توسعه فرصتهای درآمدی ب- استراتژی بهره وری - افزایش کاربری دارایی ها - بهبود ساختار هزینه ها

وظیفه سازمان در قبال ذینفعانمان
ما وظايف خويش در قبال ذينفعان خود را به شرح ذيل بر شمرده ايم؛ - ارتقاء سطح سلامت جامعه - ارتقاء سهم بازار و سود سهامداران - ارتقاء سطح رضایتمندی همکاران - ارتقاء سطح کیفیت خدمات ارائه شونده به مشتریان