اخبار پخش هجرت

تصویب سود ریالی در مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت پخش هجرت

۱۴۰۰/۰۳/۱۱
تعداد بازدید : 272

در ابتدای جلسه و در انتخابات هیئت رئیسه ، جناب آقای دکتر محسن صفاجو به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری دارویی تأمین بعنوان رئیس مجمع ، جناب آقای فرشاد ملک وند و جناب آقای قادر صمدنژاد بعنوان ناظر مجمع و جناب آقای محمدمهدی نکونام بعنوان دبیر مجمع انتخاب شدند . در ادامه پس از قرائت دستور جلسه و استماع گزارشات مربوطه شامل صورتهای سود و زیان ، وضعیت مالی ، تغییرات در حقوق مالکانه و جریان های نقدی برای سال مالی منتهی به تاریخ 1399/12/03 ، مورد تصویب مجمع قرار گرفت و مقرر شد ا زمحل سود انباشته (سود قابل تقسیم) به مبلغ  2/076/418 میلیون ریال ، مبلغ 1/868/000 میلیون ریال به صورت خالص ( به ازاء هر سهم 1/868 ریال خالص ) به عنوان سود سهام با رعایت مفاد اصلاحیه قانون تجارت تقسیم و طبق برنامه زمان بندی اعلام شده در وجه سهام داران پرداخت و باقیمانده به حساب سود انباشته نقل به سال بعد  ، منظور گردد .

برای کسب اطلاعات بیشتر از برگزاری این مجمع می توانید به سایت رسمی شرکت پخش هجرت به سامانه اطلاع رسانی ناشران کدال مراجعه فرمایید .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ماموریت پخش هجرت

ابعاد مختلف ماموریت پخش هجرت عبارتند از :

مشتريان
مشتریان ما داروخانه ها و مراکز درمانی هستند.

خدمات یا محصولات قابل ارائه
ما متعهدیم به پخش دارو، تجهیزات پزشکی، مکملهای غذایی و محصولات بهداشتی، در زمان و مکان مناسب، با کیفیت مطلوب و به میزان مورد نظر مشتری

بازار هدف
ما در محدوده جغرافیایی داخل كشور به مشتریانمان ارائه خدمات می نمائیم.

ویژگی ممتاز نسبت به رقبا
ما مفتخريم به برخورداري از مزيت هاي قابل اتكايي از قبيل؛ نام تجاری معتبر، جایگاه مناسب در بین شرکتهای پخش، وابستگی به هلدینگ سازمان تامین اجتماعی، تعصب سازمانی همکاران و حاکمیت خرد جمعی.

دیدگاه کلان سازمانی نسبت به کارکنان
ما همکارانمان را ارزشمندترین سرمایه و دارایی سازمانی دانسته و براین باوریم که رشد و تعالی پخش هجرت وابسته به ارتقاء سطح کمی و کیفی نیروی انسانی آن است.

فناوریهای مورد استفاده
با تاکید بر دانش نوین مدیریت زنجیره تامین (SCM) و با اعتقاد به یکپارچگی جریانهای فیزیکی، اطلاعاتی و نقدی، استفاده از رویکردهایی چون نرم افزار جامع برنامه ریزی منابع بنگاه، روشهای سفارشگیری مکانیزه، بسته بندی سفارش، ردیابی ماهواره ای و زنجیره سرد کامل را سرلوحه فعالیت خود قرار داده ایم.

فلسفه وجودی سازمان
ما سازمانی انتفاعی هستیم و در زنجیره تامین دارو، نقش حلقه واسط میان تامین کنندگان (خصوصا سهامداران) و داروخانه ها/ مراکز درمانی را بازی می کنیم.

رویکرد سازمان نسبت به رشد و سودآوری
ما با رویکرد ایجاد ارزش بلندمدت برای ذینفعان، بر ابعاد زیر تاکید داریم: الف- استراتژی رشد - تقویت ارزش مشتری - توسعه فرصتهای درآمدی ب- استراتژی بهره وری - افزایش کاربری دارایی ها - بهبود ساختار هزینه ها

وظیفه سازمان در قبال ذینفعانمان
ما وظايف خويش در قبال ذينفعان خود را به شرح ذيل بر شمرده ايم؛ - ارتقاء سطح سلامت جامعه - ارتقاء سهم بازار و سود سهامداران - ارتقاء سطح رضایتمندی همکاران - ارتقاء سطح کیفیت خدمات ارائه شونده به مشتریان