برو بالا
   1398 چهارشنبه 26 تیر
اتحاد ، آگاهی ، کارتیمی و ارتقای دانش ، محورهای اصلی گردهمایی مدیران شرکت پخش هجرت در چالوس
تعداد بازدید : 645
1398 چهارشنبه 18 اردیبهشت
در سال رونق تولید ملی و با رویکرد اتحاد ، آگاهی ، کار تیمی و ارتقای دانش ، گردهمایی مدیران شرکت پخش هجرت از 11 الی 14 اردیبهشت ماه در شهر چالوس برگزار گردید .

در این گردهمایی که با حضور مدیریت محترم عامل ، معاونین محترم ،مدیران ارشد ستادی و مدیران محترم مراکز برگزار شد ، جناب آقای دکتر بهرامی مدیریت محترم عامل شرکت بعنوان نخستین سخنران ، در ابتدای سخنان خود به جایگاه پخش هجرت در بازار اشاره نمودند و اذعان داشتند جایگاهی که پخش هجرت در هلدینگ تیپیکو دارد ، جایگاه ممتازی ست به طوریکه در جلسات، مجامع و نشست ها همیشه بعنوان الگو و نمونه در مقابل رقبا مطرح می شود و این مهم در نتیجه حرکت هوشمندانه تک تک اعضای این خانواده بزرگ می باشد که بسیار قابل تقدیر است .  
پس از ایشان ، توسط معاونت های محترم مالی ، فروش و بازرگانی گزارش هایی درخصوص مقایسه فروش یکساله به تفکیک مراکز ، وصول مطالبات ، مقایسه میزان فروش سبد دارویی تیپیکو و شرکت های تامين كننده گروه و روند بهبود سبد كالايي ارائه گردید و همچنین اهداف مالی و فروش سال آینده تبیین و به بحث گذاشته شد .

در ادامه  نیز جلسه پرسش و پاسخ باحضور کلیه مدعوین برگزار شد که مسائل ، مشکلات و درخواست های مراکز مطرح و راهکارهایی ارائه گردید .

در خاتمه بر اساس ارزیابی مراکز در سال ٩٧، از سه مرکز کرمان ، تهران شرق و اهواز که به ترتیب رتبه یک تا سه را در ارزیابی کسب کرده بودند ، تقدیر بعمل آمد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خبر : ص.ابوالحسنینظر شما


نام :
ایمیل :
نظر :