برو بالا
   1398 سه شنبه 29 مرداد
"تخصص گرایی و استفاده از مدیران کارآمد ، رویکرد جدید پخش هجرت "
تعداد بازدید : 1022
1397 یکشنبه 7 بهمن
روز شنبه مورخ ششم بهمن ماه 97 ، مراسم معارفه چندتن از مدیران ارشد ستادی برگزار شد .

در این مراسم که مدیرمحترم عامل ، معاونین محترم و مدیران ارشد ستادی حضور داشتند ، طی احکام صادره از سوی مدیر محترم عامل - جناب آقای دکتر بهرامی ، جناب آقای حمید قاسمی بعنوان مدیر خدمات و پشتیبانی ، جناب آقای امیرقاسم خسروی بعنوان مدیر واحد فنی مهندسی و جناب آقای حمیدرضا موسوی بعنوان مشاور مدیرعامل در حوزه سیستم ها و روش ها منصوب شدند .

جناب آقای دکتر بهرامی بعنوان نخستین سخنران این مراسم ، ضمن تقدیر از زحمات مدیران پیشین در عرصه های یاد شده ، هم فکری و هم افزایی را مهم ترین ابزار توسعه پایدار دانسته ، بر تداوم هم افزایی مدیران و پرسنل در جهت نیل به اهداف عالیه شرکت پخش هجرت تأکید نموده و  اثر مثبت ناشی از همکوشی، همیاری و فعالیت مشترک توام با تعامل دو یاچند نفر را غیرقابل انکار دانستند .

در خاتمه ی مراسم ،  آقایان قاسمی  ، خسروی و موسوی احکام خود را از دستان مدیریت محترم عامل پخش هجرت دریافت نموده و رسماً کار خود درمجموعه بزرگ پخش هجرت را آغاز نمودند . 

رجای واثق داریم حضور مدیران کارآمد و نیروی انسانی متخصص ، موجبات اعتلای مجموعه بزرگ پخش هجرت را فراهم آورد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نظرات بینندگان

  • فرزاد اسلام پناه
    1397/11/09
    ساعت 20:51:29    
    ضمن عرض سلام و خدا قوت خدمت مدیران و کارشناسان محترم شرکت ، با عنایت به مشاهده تغییرات مقدماتی در بخش انبار مرکزی ، امیدوارم با جلوگیری از ورود و هدایت برخی تفکرات و افراد ناکار آمد ، بتوانیم با پیشرفت روز افزون ، قدمی شگرف و قابل توجه در باب تامین دارو برداشته و پرسنل محترم مجموعه را هرروز به کار ، مشتاق تر و علاقه مند تر کنیم.

نظر شما


نام :
ایمیل :
نظر :