برو بالا
   1398 دوشنبه 30 اردیبهشت
حضور فعال پخش هجرت در چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران فارما
تعداد بازدید : 1012
1397 پنج شنبه 5 مهر
چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران فارما( دارو و صنایع وابسته ) با حضور فعالان صنعت دارو از روز دوشنبه دوم مهرماه تا روز چهارشنبه 4 مهرماه سال جاری در مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد .

این نمایشگاه با هدف توسعه توانمندی های داخلی و صادرات غیر نفتی توسط سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی با همکاری وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی،وزارت صنعت،معدن و تجارت،وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اتاق بازگانی،صنایع و معادن ایران و با مشارکت 360 شرکت داخلی و 140 شرکت خارجی در زمینه های داروسازی ، توزیع دارو ، صنایع بسته بندی و ماشین آلات دارویی و نشر کتب و مجلات این حوزه برگزار شد و با بازدید بیش از 30هزار نفر متخصص داخلی و خارجی توانست عنوان بزرگترین رویداد دارویی خاورمیانه را از آن خود کند.

امسال نیز همانند سالهای گذشته 25 شرکت تابعه گروه دارویی تأمین با تازه‌ترین محصولات و خدمات خود در نمایشگاه بین المللی ایران فارما حضور پیدا کردند ، که در این میان شرکت پخش هجرت نیز در این رویداد بزرگ دارویی حضوری فعال داشته و ضمن تشریح خدمات خود به بازدیدکنندگان ، به معرفی ظرفیت ها و قابلیت های شرکت پرداخت و با ارائه پرسشنامه ارزیابی رضایت مشتریان به بازدیدکنندگان ، داروسازان و مشتریانش سعی در سنجش نقاط ضعف و قوت این مجموعه داشته تا با شناسایی آنها ، در جهت بهبود ارائه خدمات به مشتریان خود گام بردارد .

در روز نخست این نمایشگاه ، جناب آقای دکتر بهرامی نوید ، مدیر محترم عامل شرکت پخش هجرت بهمراه معاونین محترم و مدیران ارشد ستادی ، ضمن حضور در مراسم افتتاحیه ، از غرفه های شرکتهای تابعه گروه دارویی تأمین و همچنین شرکتهای طرف قرارداد و تأمین کنندگان نیز بازدید بعمل آوردند و با حضور در غرفه پخش هجرت پذیرای میهمانان و بازدیدکنندگان گرامی بودند .

درمیان تعداد بیشمار بازدیدکنندگان غرفه پخش هجرت ، جناب آقای دکتر بندپی سرپرست وازرت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، جناب آقای مهندس لطفی مدیر محترم عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا)، و جناب آقای دکتر رضوانی فر مدیرمحترم عامل شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین TPICO از غرفه این شرکت بازدید بعمل آوردند.

در ساعات پایانی چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران فارما ، نماینده رسمی سندیکا با حضور در غرفه پخش هجرت ضمن تشکر از حضور مطلوب و فعال پخش هجرت در این نمایشگاه ، گواهی حضور در این رویداد بزرگ دارویی را تقدیم نماینده شرکت نمود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عکس و خبر : ص . ابوالحسنی


نظرات بینندگان

  • مرتضي رحماني
    1397/07/06
    ساعت 0:43:53    
    بنام خدا "مَن لَمْ يَشْكُرِ المَخلوق ، لَمْ يَشْكُرِ الخٰالِق" بدينوسيله مايلم از زحمات و تلاش هاي موثر و شبانه روزي سركار خانم ابوالحسني ( قبل و در طول ايام برگزاري) جهت حضور هر چه بهتر پخش هجرت در نمايشگاه ، تشكر ويژه كنم. الحق والانصاف ايشان نيروي توانمند و ارزشمندي براي هجرت است و اگرچه در هيچ يك از عكسها حضور ندارد لكن بيشترين زحمت را براي نمايشگاه متحمل شده است . همچنين، مراتب سپاس و قدرشناسي خودم را بابت همكاري صميمانه ي همكاران عزيزي كه موجبات حضور شايسته و آبرومندانه ي پخش هجرت در اين نمايشگاه ،فراهم نمودند ؛آقايان شكوهي، كريمي، اسد پور، كهزادي، جمعه زاده، رمضاني،شفيعي ، خادم و ملكي (از واحد پشتيباني) سركار خانم شيخ موسي (از واحد فروش) ، آقايان گُردي و شيرخاني (از مراكز غرب و شرق تهران) به حضور ايشان تقديم مي كنم. در پايان از حمايت ها، پيگيري ها و توجهات معاون محترم توسعه ي منابع انساني جناب آقاي شمس نيز صميمانه سپاسگزارم. خدا قوت و دست مريزاد مرتضي رحماني مدير خدمات و پشتيباني

نظر شما


نام :
ایمیل :
نظر :