برو بالا
   1398 سه شنبه 6 فروردین
کسب رتبه دوم ارزشیابی سالانه مرکز توزیع شیراز
تعداد بازدید : 677
1397 سه شنبه 1 خرداد
روز دوشنبه 31/2/1397 جلسه ای به میزبانی معاونت غذا و داروی استان فارس با حضور آقای دکتر حسام درستی مدیر محترم غذا و دارو استان ، جمعی از مسئولین دانشگاه و بیش از شصت شرکت پخش سراسری و استانی در محل سالن همایش های آن معاونت بر گزار و از فعالان این صنعت تجلیل گردید .

در این جلسه امتیازات ارزشیابی سالانه قرائت و با لوح تقدیری از شرکتهای اول تا سوم تقدیر به عمل آمد . در این میان شرکت پخش هجرت مرکز توزیع شیراز تنها با اختلاف یک امتیاز به رتبه دوم این ارزشیابی دست پیدا کرد.

 

خبر- علی اکبر راهدار


نظرات بینندگان

 • مهدی آرام
  1397/03/01
  ساعت 14:46:30    
  برادر ارجمند جناب آقای اختر شناس. کسب رتبه دوم ارزشیابی سالیانه معاونت غذا و دارو را که نشانه مدیریت مدبرانه حضرتعالی وتلاش همکاران محترم زیر مجموعه تان می باشد،تبریک عرض می کنم.امیدوارم در تمامی مراحل زندگی موفق و موید باشید.
 • بیژن کیانی
  1397/03/02
  ساعت 11:47:50    
  با دورو وادب، جناب آقای اختر شناس مدیر محترم و شایسته مرکز شیراز کسب رتبه دوم ارزشیابی در بین شرکتهای توزیع داروی استان مطبوعه را که بی شک ماحصل تجربه وجدیت جنابعالی در اداره اموروتلاش همکاران محترم میباشد راصمیمانه به حضرتعالی و سایر همکاران مجموعه تبریک و تهنیت عرض نموده، موفقیت روز افزون در تمامی عرصه های زندگی و کاری برایتان از خداوند منان را خواستارم

نظر شما


نام :
ایمیل :
نظر :