برو بالا
   1397 سه شنبه 27 آذر
هفتمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان در استان فارس
تعداد بازدید : 406
1396 چهارشنبه 16 اسفند
هفتمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان دراستان فارس با حضور معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت ورئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان وتولید کنندگان، استاندار فارس ومعاونین ایشان، رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس ، تعدادی از مدیران اجرایی و تولید کنندگان ، شامگاه سه شنبه پانزدهم اسفندماه 1396 در مجتمع رفاهی دانشگاه شیراز برگزار شد.

  رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس در این جشنواره طی سخنانی ضمن تشکر از افرادی که دراین مراسم باشکوه مورد تقدیر قرار می گیرند ، افزودند که منتخبین ، فعالین اقتصادی هستند که کالا وخدماتشان با توجه به موارد مورد نظر سازمان واز نگاه مردم عزیز مصرف کننده حایز بالاترین امتیاز شده اند .

جناب آقای مهندس علی همتی افزود : برای انتخاب برترین های جشنواره ، مردم داوران اصلی بوده اند کما اینکه در انتخاب برگزیدگان دقت لازم صورت پذیرفته است .

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در سخنرانی خود اظهار داشتند : بانک ها، محیط ‌زیست، مالیات و بیمه تأمین اجتماعی هر یک اکنون به ‌مانعی بر سر راه تولید تبدیل شده‌اند.

رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: کاغذبازی اداری بیشتر از تحریم‌ها به تولید فشار می آورد.

نوابی با اشاره به برگزاری جشنواره های تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان در سطوح استانی و ملی اظهار داشت: مدیران شرکت هایی که جرات می کنند داوطلبانه در چنین جشنواره هایی خود را در معرض داوری قرار دهند، چه مقام کسب کنند و چه موفق به کسب مقام نشوند قابل‌تقدیر و احترام هستند.

وی بیان کرد: هم اکنون استان فارس پرچمدار حمایت از حقوق مصرف‌ کنندگان است و رتبه نخست را در این زمینه در کشور دارد.

استاندار فارس نیز در این همایش اظهار داشت : در دنیای توسعه یافته همیشه با شناخت نیازهای بازار به تولید می رسند یعنی در ابتدا بایستی بازار مصرف محصولات معنا پیدا کند تا تولید قوت داشته باشد.

اسماعیل تبادار افزود: در دنیای کنونی، تولیدکنندگان برای کسب بازار معمولا در تمامی عرصه ها از جمله جذب رضایت بیشتر مصرف کنندگان به رقابت می پردازند.

وی اظهار داشت: هم اکنون رضایت مصرف کنندگان ناشی از محبوبیت کالا نیست و مولفه های کیفیت همراه با قیمت مناسب نقش تعیین کننده ای دارد.

در این آیین از تعدادی از واحدهای تولیدی و خدمات رسان نمونه در حوزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان  ویکی از روزنامه های محلی وخبرگزاری  تقدیر شد .

 مرکز توزیع شیراز شرکت پخش هجرت نیز که سال قبل موفق به اخذ تندیس نقره ای رعایت حقوق مصرف کنندگان گردیده بود ، امسال نیز در هفتمین دوره برگزاری آن موفق به اخذ تندیس نقره ای این جشنواره گردید وجناب آقای اخترشناس مدیریت محترم مرکز، ثمره یک سال تلاش خود و مجموعه تحت مدیریت خود را در قالب تندیس و لوح از معاون محترم وزیر صنعت و معدن و تجارت ، استاندار فارس  و رئیس سازمان صنعت و معدن استان دریافت نمودند .

 

عکس و خبر : علی اکبر راهدار


نظرات بینندگان

 • فرزاد حبیبی
  1396/12/22
  ساعت 9:10:26    
  جناب آقای اختر شناس ،مدیر محترم مرکز شیراز.با سلام و احترام . دریافت تندیس نقره ای در جشنواره حامیان حقوق مصرف کنندگان استان فارس را حضور جنابعالی و همکاران محترم آن مرکز صمیمانه تبریک عرض میکنم . سربلند باشید
 • صادقی
  1396/12/26
  ساعت 7:45:25    
  با آرزوی موفقیت روز افزون برای مدیر لایق مرکز شیراز، جناب آقای اخترشناس و سایر همکاران محترم آن مرکز
 • مرکز پخش اصفهان
  1396/12/27
  ساعت 10:42:56    
  تبريک و تهنيت به جناب اقاي اخترشناس عزيز و همکاران گرامي .

نظر شما


نام :
ایمیل :
نظر :