برو بالا
   1397 چهارشنبه 3 بهمن
برگزاری دومین سمینار صنعت پخش جنوب کشور در شیراز
تعداد بازدید : 713
1396 یکشنبه 10 دی
دومین سمینار صنعت پخش جنوب کشور با شعار سلامت کالا ، اصالت پخش و رضایت مشتری در شیراز برگزار شد

دومین سمینار صنعت پخش جنوب کشور با هدف « جامع نگری ، آینده پژوهی، الگوهای نوین دربهبود فضای کسب‌و‌کار ، بهره مندی از هوش رقابتی و ایجاد هم‌افزایی بین تولید و صنعت پخش» با حضور آقایان : دکتر علی همتی رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس ، دکتر مسعود رضایی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی ، مصطفی خدایی رئیس انجمن ملی صنعت پخش ، نادرفیروز ، مسعود اختر شناس دبیر انجمن و اعضای هیئت مدیره انجمن صنعت پخش استان فارس و بیش از چهارصد تن از مسئولین و مدیران ارشد بخش خصوصی و دولتی و شرکتهای عضو انجمن ، پنج‌شنبه 7 دی‌ماه 1396، از ساعت 8:30 الی 17 در مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز برگزار گردید.

در این سمینار ضمن سخنرانی  مدیران و مسئولین استانی از اساتید برجسته‌ی این حوزه ، به راه کارهای نوین در فضای کسب و کار و ایجاد روابط فی مابین تولید و پخش و همچنین برگزاری کارگاه آشنایی با نرم افزار جامع بازاریابی و فروش و ارائه توانمندی‌های شرکت‌های فعال در صنعت پخش پرداخته شد . در خاتمه نیز به کلیه شرکت کنندگان  گواهینامه معتبر، توسط انجمن ملی صنعت پخش استان فارس ارائه گردید .

در حاشیه این همایش ، مرکز توزیع شیراز شرکت پخش هجرت در غرفه ی خود به ارائه آخرین دستاوردهای مجموعه بزرگ پخش هجرت در صنعت توزیع ،  از انبارش تا توزیع دارو ، به بازدیدکنندگان پرداختند .

شایان ذکر است شرکت پخش هجرت از حامیان سمینار مذکور و جناب آقای اخترشناس مدیر مرکز توزیع شیراز ، عضو هیئت مدیره و دبیر انجمن ملی صنعت پخش فارس از مدیران اجرایی این سمینار بودند .

در پایان نیز با ارائه لوح و تندیس سمینار از پیشکسوتان و فعالان این صنعت تجلیل بعمل آمد و شرکت پخش هجرت مرکز شیراز نیز از این بابت حائز شرایط دریافت تقدیرنامه و تندیس همایش گردید .